Doktor Strange izle – HD

Doktor Strange, yaşadığı bölgenin en ünlü beyin cerrahlarından birisidir. Alanında oldukça iyi olan doktor, bir gün yaşadığı talihsiz bir kaza sonucunda ellerinden ciddi problemler almaya başlar. İşine devam edebilmesi için ellerini eski sağlığına kavuşturması gerektiğini anlayan Doktor, kibirli ve bencil olduğu için kimseden yardım almak istemez ve bu işi kendi başına çözeceğine inanır. Uzun uğraşlar sonucunda elleri için bir çözüm üretemeyen Doktor, son çare olarak Himalaya dağlarında yaşayan ünlü bir keşişten yardım istemeye kalkışır. Keşiş, doktorun oldukça kibirli tavrından hoşlanmaz ve ona yardım etmek istemez. Bir gün doktor, hiç beklenmedik bir anda keşişin hayatını kurtarır ve keşiş de buna karşılık doktora yardım etmek ister, ona hayatın gizemlerini anlatır. Bilim kurgu, aksiyon ve fantastik türde olan Doktor Strange izle ve Doktor Strange Türkçe dublaj izle siz değerli film severler için FilmSeyret.Net eklenmiştir. Filmi izledikten yorum bırakmayı unutmayın.


Lion izle – HD

Hindistan asıllı 5 yaşındaki küçük çocuk, ağabeyiyle beraber bir trene binecektir. Trenin vagonunda oturan küçük çocuk, giden abisinin geri dönmesini beklerken aniden uyuyakalacaktır. Uyandığında ise memleketine binlerce kilometre uzakta olduğunu anlayan çocuk, artık yalnızdır ve ne yapacağını bilemez. Calcutta’da yaşayan Avustralya asıllı bir çift, çocuğu evlatlık alacaklardır ve çocuğa ailesinin verebileceği kadar ilgi aşılamaya çalışacaklardır. İlk başlarda çocuk ve aile için her şey yolunda giderken, birden çocuğun fikirleri değişmeye başlayacaktır. Ailesini özlediğini fark eden ve onları bulma düşüncesini saplantı haline getiren çocuğu hem çaresizlik, hem de yoğun bir mücadele duygusu bekleyecektir. Drama türünde olan Lion izle ve Lion Türkçe dublaj izle siz değerli film severler için FilmSeyret.Net eklenmiştir. Filmi izledikten yorum bırakmayı unutmayın.


Katwe Kraliçesi izle – HD

Ugandalı olan küçük bir kız, Katwe’de küçük bir gecekondu yaşamı sürmektedir. Yaşamı oldukça kötü olan ve ailesiyle beraber sürekli zorluklarla mücadele etmeye çalışan küçük kız, bir gün hiç beklemediği anda satrançla tanışır. Satrançla tanıştığı andan itibaren oldukça yetenekli hamleler yapan küçük kızın kaderi değişmek üzeredir. Robert Katende ile tanışan küçük kız, satranç yeteğini onunla paylaşacaktır. Küçük kızdaki ışığı göre Robert Katende, ona kendi bildiklerini de aşılayarak, küçük kızın önünü açmaya çalışacaktır. Satrançla iç içe bir hayat sürmeye devam eden küçük Phiona’yı, artık bambaşka bir hayat bekleyecektir. Kısa zaman sona kızın hem ailesi, hem de kendisi büyük bir rahata kavuşacaklardır. Biyografi ve drama türünde olan Katwe Kraliçesi izle ve Katwe Kraliçesi Türkçe dublaj izle siz değerli film severler için FilmSeyret.Net eklenmiştir. Filmi izledikten yorum bırakmayı unutmayın.


Deepwater Horizon: Büyük Felaket izle – HD

2010 yılında büyük bir petrol sızıntısı ve patlaması meydana gelir. Adeta dünyada büyük bir gerilim yaratan bu patlamada, 126 adet sondaj işçisi çalışır ve problemi ortadan kaldırabilmek için ellerinden geleni yaparlar. İş konusunda oldukça profesyonel çalışmalar sergileyen 126 kişilik ekip, bir gün kıyıda aileleriyle buluşma planı yaparlar. Uzun süre ailesiyle görüşmeyen ekip, tam aile bireyleriyle buluşacakken, büyük bir felaketin içerisinde kalır ve planlar beklenildiği gibi ilerlemez. Karşılarında durdurulamaz dev bir yangın gören sondaj ekibi, hayatlarının en zor anlarına düşseler de, bu problemi çözmek zorundadırlar. 126 kişilik ekibin korku ve ürperti dolu macerası, filmi soluksuz izlemenize neden olacak. Aksiyon ve gerilim türünde olan Deepwater Horizon: Büyük Felaket izle ve Deepwater Horizon: Büyük Felaket Türkçe dublaj izle siz değerli film severler için FilmSeyret.Net eklenmiştir. Filmi izledikten yorum bırakmayı unutmayın.


Elveda Berlin izle – HD

Berlin’de yaşayan Maik, zengin bir aile çocuğudur ve yanlış duygularla yetiştiği için de bir hayli şımarıktır. Kopuk bir tipi olan Maik, ailesiyle büyük bir tatil planı yapmıştır fakat bu plan kısa süre sonra suya düşecektir. Beklenmedik bir anda rahatsızlanan Maik’in annesi, rehabilitasyon merkezinde acilen tedavi altına alınacaktır. Bu durumda da babası, olup biteni fırsat bilerek asistanı ile birlikte iş gezisine çıkarak ortadan tamamen kaybolur. Maik, artık evde tek başına kalmıştır ve bu tatil sürecinin ne kadarını tek başına geçireceğini bilemez. Günlerini sıkıcı bir şekilde havuza girip çıkarak geçiren gencin, Rus göçmeni arkadaşı olan Tschick, bir gün Maik’in evine çalıntı bir arabayla gelir. Ona büyük bir macera ve serüven teklif eden Tschick, hem kendisini hem de Maik’i amansız bir belaya sürükleyecektir. Drama türünde olan Elveda Berlin izle ve Elveda Berlin Türkçe dublaj izle siz değerli film severler için FilmSeyret.Net eklenmiştir. Filmi izledikten yorum bırakmayı unutmayın.


Çakı Gibi izle – HD

Küçük bir adada yaşam mücadelesi veren Hank’ın, hala evine gidebilmesi için içerisinde büyük umutlar vardır. Evine dönmek için çeşitli araştırmalar yapan ve oradan kurtulmanın planları içinde olan Hank, bir gün kıyıya vuran bir cesetle karşılaşır. Kıyıya vuran ceset, o andan itibaren her şeyi değiştirebilecek güce sahiptir. Kendisine yeni bir silahlı arkadaş edinen Hank, garip çantasıyla ölümden kaçmak için son şansın peşine düşer. Çünkü kıyıya vuran ceset sayesinde, Hank ve arkadaşı özgürlüğüne kavuşabilme şansına sahiptir. Ellerine geçen fırsat nedeniyle mükemmel bir çalışma içerisine giren ikili, adadan kurtulup evlerine gidebilecek midir? Dram, fantastik ve komedi türünde olan Çakı Gibi izle ve Çakı Gibi Türkçe dublaj izle siz değerli film severler için FilmSeyret.Net eklenmiştir. Filmi izledikten yorum bırakmayı unutmayın.


Geliş izle – HD

Dr. Louise Banks isimli kadın, oldukça profesyonel bir dil bilimcidir. Orduda dil bilimci göreviyle çalışan kadın, bir anda kendisini büyük bir kaosun içerisinde bulacaktır. Hiç beklenmedik bir anda, göklerden gelen uzay gemisi dünyaya iniş yapar ve kimse ne olduğu anlayamadan ortalık savaş alanına döner. Ordu ve tüm dünya, olup bitenlerin anlaşılabilmesi için uzaydan gelenlerle iletişim kurulmasını öngörür. Bu görev de, orduda görev yapan Dr. Louise’a verilir. Louise’a yardımcı olabilmesi için ünlü fizikçi olan Lan Donelly de, göreve çağrılacaktır. Çalışmalara zaman kaybetmeden başlayan ikili, tek bir sorunun cevabını arayacaklardır. Uzaylılar iyi niyetlerle mi gelmişlerdir, yoksa tam aksine tüm dünyayı yok etmek için mi? Bilim kurgu ve gerilim türünde olan Geliş izle ve Geliş Türkçe dublaj izle siz değerli film severler için FilmSeyret.Net eklenmiştir. Filmi izledikten yorum bırakmayı unutmayın.


Yaş 17 izle – HD

Damien’in babası, aniden ortaya çıkan bir karar nedeniyle apar topar yurtdışına gitmiştir. Bu nedenle annesiyle beraber yaşamaya başlayan Damien’in hayatı, oldukça zor ve karışık süreçlerden geçecektir. Annesi hasta olan ve yerinden kalmayan Thomas, annesine sürekli eziyet edecektir ve ona hiç kimseye davranmadığı kadar kötü davranacaktır. Bu davranışların nedeni bilinemezken, Marienne Thomas’ı gelip onlarla beraber yaşaması için davet edecektir. Daveti kabul eden Thomas, onlarla -birlikte yaşamaya başlar ve bu durum alışkanlık haline gelecektir. Yaşadığı ortama kısa sürede alışan Thomas, annesinden uzak olsa da, yeni geldiği yerde de huzuru bozacaktır. Aileyi, zor ve karışık günler beklemektedir. Drama türünde olan Yaş 17 izle ve Yaş 17 Türkçe dublaj izle siz değerli film severler için FilmSeyret.Net eklenmiştir. Filmi izledikten yorum bırakmayı unutmayın.


Fantastik Canavarlar Nelerdir Nerelerde Bulunurlar ? izle – HD

David Yates’in yönetmenliğini yaptığı Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerelerde Bulunurlar adlı macera dolu film, Kasım 2016 yapımıdır. Macera ve tüm Fantastik öğeleri içerisinde barındıran film, aynı zamanda aile hayatına da değinmiştir. Konu içeriğiyle bilim kurgu filmlerini andıran Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerelerde Bulunurlar? Filminin kadrosunda Eddie Redmayne, Colin Farrell ve Ezra Miller gibi ünlü isimler yer almaktadır. J.K Rowling’in kaleminden çıkan hikayeyi beyaz perdeye uyarlayan yönetmen David Yates, film bütçesine 225 Milyon dolar eklemiştir, filmi ABD ve İngiltere’de çekmiştir. Bir oturuşta soluksuz şekilde izleyeceğiniz Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerelerde Bulunurlar? Macerası, size aile hayatını ve fantastik karakterlerin serüvenlerini anlatacaktır. Fantastik ve aksiyon türünde olan Fantastik Canavarlar Nelerdir Nerelerde Bulunurlar ? izle ve Fantastik Canavarlar Nelerdir Nerelerde Bulunurlar ? Türkçe dublaj izle siz değerli film severler için FilmSeyret.Net eklenmiştir. Filmi izledikten yorum bırakmayı unutmayın.


Bridget Jones’un Bebeği izle – HD

Bridget, 40’lı yaşlardan eşinden boşanarak hayatta tek başına kalma mücadelesi veren bir kadındır. Eşinden boşandıktan sonra dul kalan ve hayatın zorluklarıyla tek başına mücadele etmeye çalışan Bridget, yaptığı meslekten güç alarak hayatını sürdürmeye devam edecektir. Haber yapımcılığı mesleğinde oldukça başarılı bir kariyer sürdüren Bridget, eşinden ayrıldıktan sonra işine daha da bağlanır ve kendisini işine vererek olumsuzlukları aklından çıkarmaya çalışır. Sakarlığıyla adından sürekli söz ettiren Bridget, hiç umulmadık sakarlıklarına tekrardan devam ederek başına birçok bela alacaktır. Aynı zamanda Bridget hamiledir ve doğacak çocuğun da babasının kim olduğunu bilemez. Sakarlığıyla ve başına gelenlerle Bridget’i zorlu bir hayat serüveni bekleyecektir. Komedi ve romantik türünde olan Bridget Jones’un Bebeği izle ve Bridget Jones’un Bebeği Türkçe dublaj izle siz değerli film severler için FilmSeyret.Net eklenmiştir. Filmi izledikten yorum bırakmayı unutmayın.