Küçük Adamlar – Little Men izle -HD

Jake, ailesiyle beraber dedelerinden yadigar kalan Brooklyn’deki eve taşınır. Jake, ilk başlarda normal bir hayat sürmektedir fakat bu süregelen hayat, bir tanışma sonucunda tamamen değişecektir. Jake, oturdukları evin alt katında bulunan dükkan kiracısının oğluyla tanışır. Git gide çocukla samimi olmaya başlayan Jake’i tuhaf bir hayat serüveni bekleyecektir. Jake büyük bir ressam, kiracının oğlu Tony ise oyuncu olmak istiyordur. Zamanla samimileşen iki çocuğun artık tek hayali vardır; aynı liseye gitmek. Kısa zaman sonra iki aile tarafından tartışılan dükkan problemi nedeniyle ortam bir hayli gerilir. İki aile yüzünden Tony ve Jake’in kırılmayan dostluk bağı ağır hasar alacaktır. Drama türünde olan Küçük Adamlar izle ve Küçük Adamlar Türkçe dublaj izle siz değerli film severler için FilmSeyret.Net eklenmiştir. Filmi izledikten yorum bırakmayı unutmayın.


Gölge Altında izle – HD

Shideh ve ailesi, büyük İran-Irak savaşı arasında kalmıştır. Shideh, yapılan devrimden sonra hükümeti düşürmekle suçlanır ve tıp okulundan süresiz uzaklaştırılır. Tam bu esnada kocası da en tehlikeli savaş döneminde ordu tarafından cepheye gönderilir. Bu olaylardan iyice bitkin düşen Shideh, ne yapacağını bilemez. Shideh’in kocası savaşa gittikten sonra, oturdukları apartmana büyük bir bomba atılır ve orada oturanlardan biri ölür. Bu olaydan sonra Shideh’in kızı Dorsa, oldukça tuhaf hareketler yapmaya başlar ve tuhaf konuşmalar gerçekleştirir. Shideh neler olduğunu anlayamaz ve kısa süre sonra batıl inançlara yönelmeye başlar. Batıl inançlara sahip olan bir komşusu, bu füzeyle beraber bir cinin geldiğini iddia eder. Bunun doğru olup olmadığını araştırmaya başlayan Shideh, kızını kurtarmak için elinden geleni yapacaktır. Gerilim ve korku türünde olan Gölge Altında izle ve Gölge Altında Türkçe dublaj izle siz değerli film severler için FilmSeyret.Net eklenmiştir. Filmi izledikten yorum bırakmayı unutmayın.


Riphagen izle – HD

Film, İkinci Dünya Savaşı sırasında orduda görev alan ve Alman hükümetine vatan hainliği yapan birini anlatmaktadır. Riphagen ismindeki görevli, ilk başlarda Nazilerin Yahudileri toplamasında yardımcı olacaktır. Daha sonra ortaya çıkan hazineleri de kendi zimmetine geçirmeye çalışan Riphagen, büyük bir kurnazlık yaparak iki tarafında aklını karıştıracaktır. Savaş bittikten sonra gerçek adaletin peşine düşecek olan Riphagen, vatan hainliği yapmasına rağmen arkasında bıraktığı tüm topluluğu da adeta aptal olarak nitelendirecek, o toplumları herkese aptal olarak anlatacaktır. Fakat Riphagen’in sonu yaklaşmaktadır. Vatan haini Riphagen’i korku dolu sürprizler beklemektedir. Savaş türünde olan Riphagen izle ve Riphagen Türkçe dublaj izle siz değerli film severler için FilmSeyret.Net eklenmiştir. Filmi izledikten yorum bırakmayı unutmayın.


Oyun izle – HD

Gençler, sanal ortamda yapılan çılgınlıklara ve oynanan oyunlara oldukça meraklıdırlar. Kısa zaman sonra ilgilerini çeken Nerve adında bir oyunu keşfederler ve bu oyun tüm sanal alem gençliği arasında hızla yayılmaya başlar. Kısa zaman sonra tüm gençlerin gözdesi haline gelen Nerve, aslında büyük bir cesaret oyunudur. Gerçek zamanlı olarak uyarlanan oyun, görevler tamamlandığı sürece oyunu oynayan kişiye para kazanmaktadır. Para kazandıkça diğer bölümlere geçiş yaparak, izleyiciler tarafından yeni görevlere yönlendiriliyorsunuz. Gerilimi ve bütünlüğü oldukça yüksek olan filmde, sanal ortamdaki meydana gelen olayların, insanlara neler yapabileceğini ve ne gibi tehlikelere yol açacağını detaylıca görebileceğiz. Gerilim türünde olan Oyun izle ve Oyun Türkçe dublaj izle siz değerli film severler için FilmSeyret.Net eklenmiştir. Filmi izledikten yorum bırakmayı unutmayın.


Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi izle – HD

Büyük ve kahraman bir topluluk, grup haline gelerek muhteşem bir göreve çıkacaklardır. İmparatorlukta bulunan ve en büyük ölüm silahı olarak nitelendirilen Ölüm Yıldızının planlarını çalmak üzere bir araya gelen kahramanlar, büyük zorluklardan geçeceklerdir fakat ölüm yıldızının planlarını suya düşürmek zorundadırlar. Eğer planlar suya düşmezse, hem grup hem de imparatorluk yerle bir olacaktır. Star Wars çerçevesinde daha da gelişen bu olay, daha fazla insanı bir araya getirecektir ve insanlar amaçlarından daha üst düzey bir kapasiteye sahip olarak, amansız bir mücadele vereceklerdir. Star Wars kahramanlarının ve bu olay için bir araya gelen insanların, oldukça zor dakikaları oluşacaktır. Fantastik ve aksiyon türünde olan Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi izle ve Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi Türkçe dublaj izle siz değerli film severler için FilmSeyret.Net eklenmiştir. Filmi izledikten yorum bırakmayı unutmayın.


Muhteşem Yedili izle – HD

Rose Creek adında bir kasabada oturan yerliler, oldukça zor günler geçirmektedir. Geçen zor günlerin tek sebebi de, kasabadan sorumlu olan ve haddinden fazla acımasız bir ruha sahip olan Bartholow Bogue’dir. Bogue, kasabadaki yerlileri oldukça rahatsız ettiği için, kasaba halkı bu duruma daha fazla dayanamaz ve Vahşi Batı’nın ün salmış yedi korkusuz silahşörünü koruma amacıyla tutarlar. Silahşörlerin içerisinde kumarbazlar, ödül avcıları ve kiralık silahlı adamlar vardır. Kasabaya gelebilecek her türlü saldırıdan artık bu yedi silahşör sorumludur. Hem tehlikeleri savuşturup, hem de kendi benliklerini bulma amacı taşıyan silahşörler, Bogue’nin korkulu rüyası olacaklardır. Artık tüm kasaba ve kasabada yaşayan insanların sorumluluğu sadece yedi kişidedir. Peki yedi silahşör, kasabayı yeterince koruyabilecek midir? Aksiyon ve western türünde olan Muhteşem Yedili izle ve Muhteşem Yedili Türkçe dublaj izle siz değerli film severler için FilmSeyret.Net eklenmiştir. Filmi izledikten yorum bırakmayı unutmayın.


American Honey izle – HD

Kendi halinde bir yaşam süren Star adında kızın artık kaybedecek hiçbir şeyi yoktur. Fakirlikle mücadele eden Star, artık fakir hayattan sıkılmıştır ve kaybedecek bir şeyi olduğunu düşünmeyerek bir seyahat dergisinin satış elemanlığını yapmaya başlar. Satış elemanlığı işine başladıktan sonra işler yolunda gitmeye başlar fakat bir süre sonra Star başına gelecek olaylardan tamamen habersizdir. Satış danışmanlığından bir anda büyük ve kötü amaçlı partilerin içine düşen Star, bu ortamları ilk defa gördüğü için ortamlara ayak uydurmakta zorlanacaktır. Fakat fakirlikten sıkıldığı için, bu ortamlara alışmak adına elinden geleni yapmak zorundadır. Gerçekten de Star’ın artık kaybedecek hiçbir şeyi yoktur. Dram ve komedi türünde olan American Honey izle ve American Honey Türkçe dublaj izle siz değerli film severler için FilmSeyret.Net eklenmiştir. Filmi izledikten yorum bırakmayı unutmayın.


Leylekler izle – HD

Halk arasında bebekleri getirenlerin leylekler olduğunu söyleseler de, aslında böyle bir şey gerçek değildir. Fakat leylekler filminde, bu olayın gerçeğe dönüştüğünü söyleyebiliriz. Cornerstore firmasında çalışan ve bebek üreterek satış yapan Junior, şirketin en başarılı leyleklerinden birisidir. Bir gün patron yokken yanlışlıkla bebek üretme makinesini çalıştırır ve makine yüzünden hiç de hesapta olmayan bir bebeği ortaya çıkarmış olur. Patron durumu öğrenmeden Junior’un bu bebeği ortadan kaldırması gerekecektir. Leyleğin Stork Dağı’nda yaşayan insan arkadaşı vardır. Patronu uyanmadan bebeğe bir yuva bulması gerektiğini fark eden Junior, insan arkadaşı olan Tulip’i ziyaret eder. Durumu Tulip’e anlatır ve iki karakter bebeğe yeni bir yuva bulmak için sevimli bir maceraya atılırlar. Animasyon türünde olan Leylekler izle ve Leylekler Türkçe dublaj izle siz değerli film severler için FilmSeyret.Net eklenmiştir. Filmi izledikten yorum bırakmayı unutmayın.


Doğu Ekspresinde Cinayet izle – HD

1930’lu yıllarda Şark Ekspresi ismi verilen araç, İstanbul – Paris arasında sık sık yol yapmaktadır. Son çıkılan seferde, ekspreste sırlı bir cinayet meydana gelir. Trende Amerika’nın en zengin insanların birisi öldürülür. O cinayetin işlendiği trende aynı zamanda Belçikalı ünlü dedektif Hercule Poirot da yolculuk yapmaktadır. Cinayetten hemen sonra tren, aniden kara saplanır ve orada kalır. Bu sırada trende bulunan yolcular tarafından destek ekip istenir ve yardım beklenmektedir. Fakat ünlü dedektifin bu cinayeti, yetkililer gelmeden çözmesi gerekmektedir. Belçikalı Poirot’un bu iş için sadece birkaç saati vardır. Elinde olan birkaç saat içerisinde katili ve cinayetin neden işlendiğini bulmak zorundadır. Dram ve gizem türünde olan Doğu Ekspresinde Cinayet izle ve Doğu Ekspresinde Cinayet Türkçe dublaj izle siz değerli film severler için FilmSeyret.Net eklenmiştir. Filmi izledikten yorum bırakmayı unutmayın.


Kara Gün – Patriots Day izle – HD

Boston’da bir polis memuru olarak görev yapmakta olan Ed Davis, meydana gelen büyük patlamanın sorumlularını bulmak için amansız bir mücadeleye ve araştırmaya girişecektir. 2013 yılında Boston’da meydana gelen ve tüm Dünya’da adeta yankı uyandıran patlamada 3 kişi ölmüş, 200 civarında insan da yaralanmıştı. Bu olay da ‘’Kara Gün’’ ismiyle beyaz perdeye uyarlanmış. Patlamadan sonra adeta terörist avcılığına başlayan polis memuru Ed Davis’in yoğun temposunu ve mücadelesini anlatan filmde, başarılı ünlü aktör Mark Walhberg de rol almıştır. Peki Ed Davis, büyük serüvenin içerisinden zarar görmeden, teröristleri avlayabilecek midir? Dram ve gerilim türünde olan Kara Gün izle ve Kara Gün Türkçe dublaj izle siz değerli film severler için FilmSeyret.Net eklenmiştir. Filmi izledikten yorum bırakmayı unutmayın.