Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle

Mandıra Filozofu Full izle

 • FRAGMAN
 • TEK PART
 • 1 PART
 • 2 PART
 • 3 PART
 • 4 PART

IMDB: 6.7 / 10

4 Yorum

569 izlenme

Mandıra Filozofu Full izle
Bodrum’un Çökertme Köyü ve bu köyde yaşayan garip bir adam. Adam aslında felsefe okumuştur ancak dünyanın düzeni onun tepkisini çekmektedir. İsyan eder yaşama ve bu köyde doğanın içinde olmaya karar verir. Modern yaşamdan, metropol yaşamından, daha önemlisi iş yaşamından uzaklaşır. Zamanını kitap okuyarak geçirir hep. Çalışmak hiç de ona göre değildir. Çalışmak ona göre modern bir köleliktir. Çağımızın gereknisimlerinden uzak ama huzurlu bir yaşamdır istediği. Bu düşünceleri yüzünden de Mandıra Filozofu olarak tanınır. Birgün zengin bir işadamı gelir köye. İşadamı uyanıktır. Turizm amacıyla küçük bir otel yapmak istemektedir. Onun tek düşüncesi çalışmak ve çok para kazanmaktır. Ancak istediği arazi bizim dünya düzenine karşı filozofa aittir. Ancak işadamı köye gelip de bizim felsefeci ile karşılaşınca herşey değişir. Yaşama bakış şekli tepetaklak olur. Çünkü Mandıra Filozofu’nun söyledikleri onu şaşkına çevirir. Ne kadar ev alırsan al der, sonuçta sadece birinde oturacaksın. Ona göre insanlar yaşamları boyunca ne için didinirler, emekli olduklarında rahat etmek için. Ama der, ben zaten rahat yaşıyorum, emekliliği niye düşüneyim ki? Sonra bir keresinde de doğada emeklilik olmadığını, emekli olma kavramını insanların çıkardığı söyler. Emekli bir kuş görüp görmediğini sorar. Mandıra Filozofu, hiçbirşey koymadan kazanmaya çalışanlara da karşıdır. İnsanın başına ne gelirse aç gözlü olmaktan gelir.

4 yorum "Mandıra Filozofu Full izle"

 1. abuzer66 29 Temmuz 2014, 12:20

  iyi

 2. fırat 26 Ağustos 2014, 04:19

  abuzer66 bunun neresi iyi.. 4-5 aydır bi film ekleyemediler

 3. huso 29 Ağustos 2014, 22:22

  bu nedır kardesım ful hd yazmıssınız hıc bısey yok ınsanlara karsı durust olun bırazda sızın sıtelerden ızleyelım ayıp ya

 4. huso 29 Ağustos 2014, 22:22

  berbat bır sıte

Yorum YapBenzer Filmler

Filmseyret.Net Film Seyret , Film izle, Sinema İzle , HD Film izle

hint film izle Filmseyret.Net ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Filmseyret.Net herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için mail gönderebilir.
erotik film izle